0

Dekoracyjne formy lamp od Dreizehngrad

Marka Dreizehngrad przygotowała cztery efektowne kolekcje lamp, które udekorują naszą mieszkalną przestrzeń. Poznajcie serie DUB, Industrial, Funk i Swing. Wszystkie wykonane w tradycyjny sposób i z naturalnych materiałów.

Dreizehngrad szczyci się tym, że jej lampy są odporne na zmieniającą się modę i zawsze kuszą swoim klasycznym pięknem. Trudno się z tym nie zgodzić, wszystkie kolekcje posiadają swój unikalny charakter, jednak odznaczają się minimalistycznym designem i czystością formy. W każdej realizacji widać dbałość o szczegóły i jakość wykonania. Do wyrobu lamp producent stosuje naturalne drewno czy kryształ, a wszystko łączy ze sobą z rzemieślniczą precyzją.

Poszczególne serie lamp różnią się kształtem, materiałami i zastosowaniem. Industrial to lampy wiszące, z kryształowym, ręcznie dmuchanym kloszem, nakładanym na dębowy, surowy stożek. Za to Funk zawiera aż dziewięć kształtów lamp: lampy wiszące o średnicach 16 cm, 40 cm i 60 cm, lampy podłogowe, stołowe oraz kinkiety. Swing to zakręcone kształty, wykonane z cienkich pasków forniru w wyrazistym ciemnym odcieniu forniru orzechowego i jasnym klonie. Natomiast DUB zachwyca prostą formą i regularnym kształtem, w trzech kolorach: turkusie, bieli i szarości.

Oświetlenie Dreizehngrad pomimo swojego ekskluzywnego charakteru, nie należy do nad wyraz kosztownych produktów, choć cena odzwierciedla jakość i wysoki walor estetyczny tych lamp.

1445080646

594682708

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *