0

Dekoracyjno-użytkowe dodatki od Valevsky Home Jewerly

Ręcznie wykonane stoliki, lampy i drobne elementy użytkowe znajdziemy w ofercie marki Valevsky Home Jewerly. Ta biżuteria przeznaczona do wnętrza domu zachwyca swoim doskonałym wykończeniem i jakością użytych materiałów.

Kolekcja Glamour, dla której bazą jest stal, została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Jej walory estetyczne są podkreślone przez szlachetne materiały takie jak marmur, skóra, czy drewno, a także modne wykończenia z miedzi, złota i chromu.

  – Każdy nasz stolik, podobnie jak każdy nasz produkt, jest od początku do końca wymyślony po coś. Są to rzeczy, których mi, jako projektantowi wnętrz często brakowało – mówi Kinga Valevsky, właścicielka marki Valevsky i jednocześnie autorka kolekcji Glamour.

W kolekcji warto zwrócić uwagę na lampę TRI, o trzech różnokolorowych nóżkach, ze złota, srebra i miedzi. Metalowa koronka pod abażurem nadaje jej romantycznego charakteru. Wnętrze abażuru może być, podobnie jak nóżki lampy, w kolorze złota, srebra lub miedzi i w ten sposób nadawać odpowiedni ton światłu.

2756735407

W kolekcji znajdują się także eleganckie, wyściełane naturalną skórą pudełeczka, metalowe tace, czy urzekające magiczną mocą złote pudełka na chusteczki.

27567354071

 

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *