0

Winylowe podłogi LVT od Amtico

A może by tak zamiast paneli i parkietu położyć w mieszkaniu winylowe podłogi? Często zarzuca się im, że nie są one wystarczająco ekskluzywne, jednak zaprzecza temu brytyjska marka Amtico. Jej produkty charakteryzują się niezrównaną jakością i luksusowym wyglądem.

LVT, czyli Luxury Vinyl Tiles, to materiał, który powstaje w wyniku laminowania pod ciśnieniem kilku warstw winylu. Podłogi LVT są wykończone błoną fotograficzną, która jest stopiona z zabezpieczającą wzór przezroczystą wierzchnią powłoką winylową. Zapewnia to uzyskanie trwałych wzorów, idealnie imitujących fakturę naturalnych materiałów, jak np drewno, kamień czy ceramika.

Możliwe do uzyskania wzory i kształty są wręcz niewyczerpane, zależą tylko od wyobraźni i inwencji klienta. Podłogi LVT odznaczają się doskonałymi parametrami użytkowymi, wyjątkową trwałością na zarysowania i uszkodzenia, a także odpornością na wodę, środki chemiczne i czynniki zewnętrzne. Ponadto marka Amtico, która jest europejskim liderem w branży podłóg winylowych (od ponad 50 lat), udziela na wszystkie swoje podłogi dożywotniej gwarancji! Winylowe podłogi są również ciepłe i posiadają właściwości antyelektrostatyczne, mogą też służyć do skutecznego tłumienia wszelkich hałasów, co więcej bardzo łatwo utrzymać je w czystości.

657896131

6578961313

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *