0

Drzwi wejściowe jako element dekoracyjny

Okazuje się, że drzwi wejściowe do domu mogą być również elementem dekoracyjnym. Drzwi firmy WIŚNIOWSKI są zaprojektowane tak, aby były nie tylko funkcjonalne, ale stanowiły prawdziwą ozdobę całego frontu budynku.

Kolekcja DECO od firmy WIŚNIOWSKI charakteryzuje się świetnymi projektami, bezpieczeństwem i przystępnymi cenami. Bezpieczeństwo zapewnia zamontowany w drzwiach automatyczny zamek trzypunktowy z blokowanymi językami i funkcją dzienną. Natomiast dzięki stosowanemu w skrzydle drzwi panelowi wsadowemu udało się uzyskać wyjątkowy efekt estetyczny, dzięki któremu wyeksponujemy wejście do domu. Zatem kolekcja ta spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym drzwiom zewnętrznym, co więcej jest dostępna w konkurencyjnej cenie. Ponadto stabilna konstrukcja aluminiowa pozwala na wykonanie drzwi o gabarycie skrzydła do 1250 x 2200 mm.

Każdy szczegół konstrukcji drzwi jest przemyślany tak, by sprawiały równie dobre wrażenie od zewnątrz jak i od środka. Aplikacje znajdujące się na drzwiach są wykonywane dwustronnie ze stali nierdzewnej w standardzie i zapewniają identyczny wygląd drzwi z obu stron. Możliwości stylistyczne kolekcji DECO to również szeroka oferta kolorów malowania proszkowego z palety RAL mat strukturalny, oklein i kolorów Decor, które imitują usłojenie drewna. Mamy zatem możliwość doskonałego dopasowania wyglądu drzwi, na przykład do stolarki okiennej albo bramy garażowej. Przeszklenia są też oferowane w wielu zróżnicowanych wzorach oraz rodzajach szkła, co sprawia, że każde skrzydło drzwi z kolekcji DECO jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Drzwi można wyposażyć również w dodatkowe doświetla boczne i naświetle górne oraz praktyczne funkcje dostępne w drzwiach z serii CREO, czyli: najnowszej generacji systemy kontroli dostępu tj czytnik linii papilarnych, klawiaturę kodową, Bluetooth czytnik zbliżeniowy, SmartTouch czy elektroniczny wizjer z dzwonkiem, pamięcią i kamerą wykonującą zdjęcia w podczerwieni.

1612219862

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *