0

Meble łazienkowe KOŁO TWINS

Nowatorskie meble łazienkowe KOŁO TWINS to znakomity sposób na uporządkowaną łazienkę z indywidualnym charakterem. Dzięki pojemnym szafkom zyskujemy przestrzeń niezwykle funkcjonalną i przyjazną do zaaranżowania, także w małej łazience. Uniwersalny, modułowy koncept mebli sprawia, że projektowanie aranżacji łazienkowej z KOŁO TWINS jest prawdziwą przyjemnością.

Meble utrzymane są w modnych, neutralnych tonacjach bieli, szarości oraz matowej czerni. Wygodne, chromowane uchwyty wnikają w formę szafek dzięki charakterystycznemu, płynnemu frezowaniu frontów. Dla podkreślenia industrialnego wykończenia mebli, czarne szafki wyposażono w uchwyty w tym samym kolorze.

W kolekcji KOŁO TWINS znajdziemy szafki podumywalkowe o głębokości 46 cm i szerokości 50 lub 60 cm. Uzupełnieniem kolekcji są słupki boczne o wysokości 180 cm oraz wąskie szafki typu cargo, które można zawiesić obok umywalki i mieć łatwy dostęp do przyborów toaletowych. Płytkie modele szafek z lustrem, o głębokości 15 cm idealnie wpisują się w przestrzeń nad umywalką albo stelażem WC.

We wszystkich szafkach z drzwiami można w łatwy sposób przełożyć zawiasy oraz zmienić stronę otwierania. Dzięki temu bliźniacze modele np słupków wysokich można zsunąć, tworząc tym samym pojemną, dwudrzwiową szafkę.

Górna szafka z lustrzanym frontem i bokami pasuje do wszystkich wariantów kolorystycznych, stanowi więc eleganckie dopełnienie każdej aranżacji. Kolekcję mebli uzupełniają minimalistyczne  lustra, o szerokości 50 lub 60 cm, z możliwością dyskretnego podłączenia elementów oświetleniowych.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *