0

Dekoracyjno-użytkowe dodatki od Valevsky Home Jewerly

Ręcznie wykonane stoliki, lampy i drobne elementy użytkowe znajdziemy w ofercie marki Valevsky Home Jewerly. Ta biżuteria przeznaczona do wnętrza domu zachwyca swoim doskonałym wykończeniem i jakością użytych materiałów.

Kolekcja Glamour, dla której bazą jest stal, została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Jej walory estetyczne są podkreślone przez szlachetne materiały takie jak marmur, skóra, czy drewno, a także modne wykończenia z miedzi, złota i chromu.

  – Każdy nasz stolik, podobnie jak każdy nasz produkt, jest od początku do końca wymyślony po coś. Są to rzeczy, których mi, jako projektantowi wnętrz często brakowało – mówi Kinga Valevsky, właścicielka marki Valevsky i jednocześnie autorka kolekcji Glamour.

W kolekcji warto zwrócić uwagę na lampę TRI, o trzech różnokolorowych nóżkach, ze złota, srebra i miedzi. Metalowa koronka pod abażurem nadaje jej romantycznego charakteru. Wnętrze abażuru może być, podobnie jak nóżki lampy, w kolorze złota, srebra lub miedzi i w ten sposób nadawać odpowiedni ton światłu.

2756735407

W kolekcji znajdują się także eleganckie, wyściełane naturalną skórą pudełeczka, metalowe tace, czy urzekające magiczną mocą złote pudełka na chusteczki.

27567354071

 

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *