2

Piekarnik Franke Trend Line

Wybór modelu piekarnika jest zawsze efektem kompromisu pomiędzy dopasowaniem urządzenia do kuchennej zabudowy i jego funkcjonalnością. Piekarnik Franke Trend Line idealnie łączy eleganckie wzornictwo z praktycznymi rozwiązaniami technicznymi. Zaprojektowany został z najwyższą dbałością o detale, aby spełnić zróżnicowane oczekiwania nabywców. Piekarnik Franke Trend Line to nawiązanie do stylu retro, jednak w nowoczesnym wydaniu. Kremowe wykończenie urządzenia subtelnie wkomponuje się w wystrój kuchni, nawiązując w ten sposób do trendów z lat 60, który obecnie świeci triumfy w aranżacjach wnętrz.

Oprócz niepowtarzalnego wyglądu, piekarnik Trend Line jest także niezwykle ergonomiczny. Posiada programowanie czasu startu i zakończenia pracy, jak również wyposażony jest w podwójnie przeszklone drzwi, które tworzą barierę termiczną, zapobiegającą wydostawaniu się ciepła na zewnątrz. To pozwala utrzymać ustawioną temperaturę pieczenia i obniża zużycie energii elektrycznej, zaś drzwi piekarnika pozostają chłodne podczas całego procesu pieczenia.

Franke Trend Line jest to urządzenie multifunkcyjne. Oprócz termoobiegu, grzania z góry i z dołu, czy też funkcji opiekania, posiada specjalny tylny wentylator, który zapewnia doskonałą cyrkulację ciepłego powietrza, utrzymanie wybranej temperatury oraz jednolitą dystrybucję ciepła wewnątrz komory pieczenia.

admin

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *