1

Jasne podłogi od Komfortu

Wybór podłogi to jedna z ważniejszych decyzji, jaką podejmujemy aranżując dom czy też mieszkanie. Jako podstawa dalszej aranżacji, musi być nie tylko praktyczna i funkcjonalna, jednak również podkreślać styl, w jakim chcemy urządzić nasze wnętrze. Dokonując wyboru, koniecznie weźmy pod uwagę jasne podłogi, oto ich najważniejsze zalety:

Więcej światła, więcej miejsca
Jasne podłogi inspirowane są stylem skandynawskim, który jak wiadomo narodził się z potrzeby rozjaśnienia tamtejszych ciemnych, słabo nasłonecznionych domów i mieszkań. To sprawia, że idealnie rozświetlają wnętrza i dodają im przytulności. Są także doskonałym rozwiązaniem do małych, ciasnych pomieszczeń, które powiększają optycznie. Duże wnętrza natomiast wyglądają dzięki nim, na jeszcze bardziej przestrzenne.

Jak czysto, jak spokojnie
Jasna podłoga napełnia wnętrze spokojem oraz nadaje mu czysty i schludny charakter. Ponadto, wbrew powszechnie panującym opiniom jest ją znacznie łatwiej utrzymać w czystości niż podłogi ciemne. Kurz czy ślady użytkowania są mniej widoczne, zaś po myciu nie zostają widoczne smugi. Stąd jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią czystość, jednak nie lubią tracić czasu na sprzątanie.

140617komfort2

admin

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *