0

Panele LVT od Komfortu

Znana sieć sklepów Komfort poszerza ofertę paneli winylowych LVT (Luxury Vinyl Tiles). Ten rodzaj podłogi charakteryzuje się doskonałymi parametrami użytkowymi: odpornością na wilgoć, łatwością pielęgnacji, jak również bardzo efektownym wzornictwem. Te wszystkie atuty sprawiają, że ich popularność wśród klientów stale rośnie.

Panele winylowe to idealna alternatywa dla tradycyjnych paneli i desek – zwłaszcza w miejscach narażonych na kontakt z wodą. Stąd jeżeli w łazience, kuchni czy przedpokoju marzy nam się podłoga z wzorem drewna lub kamienia, to jest to idealne rozwiązanie. Panele LVT są nie tylko odporne na wilgoć, ale także trwałe i bardzo łatwe w codziennym utrzymaniu. W ten sposób wykończona podłoga jest też przyjemna w eksploatacji: ciepła w dotyku i cicha (brak efektu stukania).

Zwolennicy paneli winylowych zwracają także uwagę na ich atrakcyjne wzornictwo. W nowej ofercie sieci Komfort znajdziemy takie, które idealnie wręcz imitują drewno – i to w szerokiej gamie kolorów oraz wykończeń (tradycyjne i postarzane, w odcieniach naturalnych, bielonych, brązach czy modnych szarościach). Alternatywą są panele LVT o wzorze kamienia – także w zróżnicowanej kolorystyce.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *